Ryanair znowu świętuje

RyanairPort lotniczy w Bydgoszczy to jeden z licznych lotnisk, w których stacjonuje najpopularniejsza tania linia lotnicza. Obecnie z Bydgoszczy przewieziono 1, 5 milionowego pasażera. Szczęśliwym turystą został czterolatek. Pasażer wraz z rodziną wykupił bilety lotnicze do Dublina. Z Bydgoszczy najbardziej popularne są tanie loty do Dublina a także bilety lotnicze do Birmingham. Inne kierunki z tego lotniska także są reklamowane. Sezonowo z Bydgoszczy linia Ryanair oferuje bilety lotnicze do Barcelony i Girony.

Ryanair – nowości w Polsce

Już od kwietnia będziemy mogli korzystać z sześciu nowych połączeń w Krakowie. Ryanair oferuje między innymi bilety lotnicze do Birmingham. Na Balicach powstanie druga baza, pierwszą jest lotnisko we Wrocławiu. Ryanaira nie zabraknie oczywiście także w Lublinie- to kolejny port lotniczy, który ruszy w tym roku. Ryanair oferuje bilety lotnicze do Dublina a także do Londynu. W lotach do stolicy brytyjskiej będzie miał konkurencję w wizz air. Z Rzeszowa będziemy mogli udać się na najpiękniejsza wyspę Morza Śródziemnego- Sycylie. Oczywiście nadal wciąż warto śledzić promocje z Wrocławia, gdyż jako pierwsza baza Ryanaira w Polsce, to lotnisko jest uważane za stolicę taniego latania.

Ryanair kontra Wizz Air

Nie jest tajemnicą, że od wielu lat obydwie linie lotnicze walczą o polskiego pasażera. Na przemian oferują sporo promocji a także bilety lotnicze po kilka złotych. Często oferują także wspólne loty przesiadkowe, szczególnie na dłuższych trasach. Pasażerowie korzystają chętnie z lotów łączonych. Podróż zajmuje więcej czasu ale bilet lotniczy jest znacznie tańszy. Obydwie tanie linie lotnicze zyskują wielu zwolenników, mimo ze oferują mniej wygód a także korzystają z mniejszych lotnisk. Turyści musza korzystać z autobusów lub taksówek aby dostać się do hotelu czy centrum miasta. Mimo pewnych niepogodnień tanie loty podbierają w naszym kraju klientów polskim liniom lotniczym. Lot traci klientów na rzecz Ryanair czy wizz air. Przewoźnicy bardzo popularni są w lotach po Europie. Według statystyk coraz więcej osób decyduje się nie tylko na wczasy zagraniczne, ale także na krótkie wypad i weekendy w europejskich stolicach. Nic dziwnego, sam bilet lotniczy w tanim lataniu, bez bagażu rejestrowanego jest w niewiarygodnie niskich cenach. Ryanair jest rekordzistą w biletach lotniczych nawet za złotówkę. Kupując przelot od razu możemy zainteresować się rezerwacją hotelu.