Z LOT-em częściej na święta za Ocean

linie lotnicze lotNasze rodzimy linie lotnicze LOT w ramach świątecznej promocji uruchamiają dodatkowe połączenia do Stanów Zjednoczonych. Od tego dnia Nowy Jork, Chicago i Toronto staną się częściej dostępne.

W związku ze świętami LOT przygotował dodatkowych 1500 miejsc, inauguracyjny dodatkowy lot zaplanowany jest do Nowego Jorku. Odbędzie się 19 grudnia, samolot z Warszawy wystartuje o godzinie 17 i potrwa około 3,5godziny. O 22:40 czasu lokalnego samolot wykona także połączenie powrotne, wróci do Polski o 13 następnego dnia polskiego czasu. Kolejne loty zaplanowane są na 21 i 22 grudnia, w kolejności Warszawa-Chicago, Warszawa-Nowy Jork. Loty także będą odbywać się luksusowym Dreamlinerami, aby jeszcze bardziej umilić podróż pasażerom polskich linii lotniczych.

Wszyscy pamiętają jednak, że jeszcze całkiem niedawno Dreamlinery miały poważne problemy z funkcjonowaniem. Po zniwelowaniu problemów linie lotnicze zdecydowały się jednak na zwiększenie częstotliwości ich lotów, gdyż pasażerowie podobno chętnie wybierają ów maszyny. Cała sytuacja sprawia, iż popularność tych najbardziej ekskluzywnych samolotów nie spada, a ich obecność wciąż jest mile widziana przez klientów polskiego przewoźnika, o ile oczywiście rejs odbędzie się bez przeszkód i wystartuje o czasie.

linie lotnicze lotBarbara Pijanowska-Kuras, rzecznik prasowy Polskich linii lotniczych LOT uważa, że konieczne jest zwiększenie częstotliwości lotów w zbliżającym się właśnie okresie. Święta to czas, który trzeba spędzić z rodziną, dlatego polski przewoźnik postanowił ułatwić tę możliwość osobom, które zamierzają wrócić do kraju w grudniu tego roku. Połączenia do wyżej wspomnianych amerykańskich miast będą wiec realizowane codziennie w okresie świątecznym, w zwykłym sezonie zimowym do Nowego Jorku i Chicago (5 razy w tygodniu), do Toronto 4 razy w tygodniu. Ta modernizacja z pewnością przyciągnie wielu klientów spragnionych powrotu do Polski w ten magiczny czas.

Bilety oczywiście dostępne są na oficjalnej stronie internetowej polskiego przewoźnika, a także można zamówić je korzystając z mobilnych aplikacji na przykład na laptopie. Możemy je nabyć również odwiedzając Biura podróży czy kontaktując się z Call Center LOT-u. Cena widniejąca przy bilecie lotniczym zawiera już podatki, opłaty lotniskowe i inne.